Witamy w systemie aplikacji on-line!

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszym koncernie.

Aby złożyć aplikację on-line należy wypełnić i wysłać drogą elektroniczną poniższy formularz. Dla ułatwienia polecamy wcześniejsze przygotowanie dokumentów dotyczących wykształcenia i przebiegu pracy (cv, świadectwa itd.). Prosimy o zarezerwowanie sobie ok. 30 do 45 minut czasu oraz o dokładne i wyczerpujące odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu.
Kandydatów posiadających kod prosimy o wprowadzenie go przed wypełnieniem formularza.
Państwa dane osobowe podane w zgłoszeniu rekrutacyjnym będą przetwarzane przez spółki należące do Koncernu STRABAG SE z siedzibą w 9500 Villach (Austria), Triglavstrasse 9, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych, jedynie w celach związanych z rekrutacją na stanowisko odpowiadające Państwa kwalifikacjom. Dane będą udostępniane jednostkom zajmującym się rekrutacją w spółkach należących do koncernu STRABAG SE. Państwa dane pozostaną w naszej bazie cv przez 1 rok. Jeżeli nie są Państwo zainteresowani zatrzymaniem dokumentów, prosimy o kontakt. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Zwracamy uwagę, że w formularzu aplikacyjnym wszystkie pola oznaczone * są obligatoryjne.

Jeżeli wystąpią problemy techniczne przy wypełnianiu formularza, prosimy o przesłanie do nas informacji z opisem problemu.
Gotowi? Chętnie zapoznamy się z Państwa aplikacją!

Ważne wskazówki:

  • Kliknij "dalej" lub "cofnij" aby przejść do następnej/ poprzedniej strony formularza.
  • Przy zamykaniu okien wszystkie wprowadzone wcześniej dane zostaną usunięte.
  • Wszystkie pola oznaczone * muszą być wypełnione.Opublikowane na stronie internetowej 05.10.2007 – Ostatnia aktualizacja 26.09.2022 13:15:25